Haber

Nazlı Sabancı’nın hamilelik stili

İki yıl önce dünyaevine giren Nazlı Kayı Sabancı ve Hacı Sabancı, 2022 yılının Haziran ayında Çırağan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir törenle dünyaevine girdi.

Geçtiğimiz aylarda bebek bekledikleri iddia edilen Hacı Sabancı ve Nazlı Sabancı nihayet sessizliklerini bozarak müjdeli haberi verdiler.

“3”

Eşiyle birlikte poz veren Nazlı Sabancı, Instagram sayfasından yayınladığı kareyle anne baba olacaklarını doğruladı. Sosyete güzel, nazar boncuğu ve kalp emojileri ile paylaşım “3” derecesini kaybetmişti. Kısa sürede binlerce beğeni alan bu sevindirici haber, ünlü çiftin sevenlerinden tebrik yağmuruna tutuldu.

‘Hamile tarzımı paylaşıyorum’

Anne olmak için gün sayan sosyetik güzel, Instagram hesabından yeni bir gönderi paylaştı. Nazlı Sabancı, sırt dekolteli havalı pembe elbisesiyle poz verdi. ‘Hamile tarzımı paylaşıyorum’düşürüldü.

28 yaşındaki ünlü ismin hamilelik şıklığı ve stili dikkatlerden kaçmadı. Eşi Hacı Sabancı ve kayınvalidesi Nazlı Sabancı, Sabancı’nın paylaşımına kayıtsız kalmadı. Hacı Sabancı, eşinin karelerine kalp emojisi ile yorum yaparken, İşk Sabancı da nazar boncuğu emojisi ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu