Haber

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bayramda mezarlıklara ücretsiz ulaşım

Büyükşehir Belediyesi, mezarlık ziyareti için bayram arifesinde ve bayramın ilk iki gününde vatandaşlara ücretsiz servis hizmeti verecek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bayramlarda Asri Mezarlığı, Bağçeşme Mezarlığı ve Şehir Mezarlığı’ndaki mezarlıklara ücretsiz ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor. Bu kapsamda bayram arifesinde ve bayramın ilk iki gününde mezarlık ziyareti için vatandaşlara ücretsiz servis hizmeti verilecek.

SAATTE ARAÇ

Mezarlığa gidecek vatandaşların ulaşımı için bayram arifesinde, bayramın birinci ve ikinci günlerinde mezarlıklara ücretsiz servis hizmeti veriliyor. Batı Terminali’nden sabah 09:00’dan 16:00’a kadar her saat başı mezarlıklara ücretsiz servis olacaktır.

SERVİS GÜZERGAHLARI

Batı Terminali’nden kalkan servisler:

Bağçeşme Mezarlığına gidecek vatandaşlar için;

Batı Terminali – Tren İstasyonu – Kuzey Yanyol – Leyla Atakan Cd. – Çocuk Parkı (İzmit Lisesi Önü) – Yeni Turan ve Bağçeşme güzergahını takip edecektir.

Asri ve Kent Mezarlığına gidecek vatandaşlar için;

Batı Terminali – Tren İstasyonu – Kuzey Yanyol – Leyla Atakan Cd. –Santral – M. Ali Paşa – Üçyol – Eski İstanbul Yolu İzmit Şehir – Baki Komsuoğlu Blv.- Kurtuluş Bulvarı – Şehir Mezarlığı güzergahı kullanılacaktır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu