Haber

İGSAŞ’tan şehit ve gazi ailelerine vefa örneği

SAMSUN (İGFA) –Türk tarımının ve sanayisinin güçlü oyuncusu İGSAŞ, son yıllarda hız verdiği kurumsal sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.

Cumhuriyetin 100. yılı münasebetiyle özel bir projeye daha imza atan şirket, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü iş birliğiyle “Şehit ve Gazi Yakınlarına Vefa” projesinde bir araya geldi. Ormancılık ve Tarım Kredi Kooperatifi. İGSAŞ, proje kapsamında Samsun’un Terme ilçesinde şehit yakınları ve gazilerin fındık bahçelerine ücretsiz gübre desteği sağladı.

Tarım Kredi Kooperatifi Terme’deki Elmalık deposunda gerçekleştirilen programa, İGSAŞ Genel Müdürü İlkay Ünal, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Lideri Ahmet Diril, Terme Kaymakamı Metin Maytalman, Terme Emniyet Müdürü Ahmet Yıldız, Terme Jandarma Komutanı Eren Dede, Terme Askerlik Şube Başkanı Şahin Yıldız, Terme İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tuncay Demir, Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Müdürü Yasin Cebeci, Terme Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Necip Ayhan Uzman ve İGSAŞ yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. .

İGSAŞ Genel Müdürü İlkay Ünal’ın gösterisiyle Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında ‘Şehit Yakınları ve Gazilere Vefa’ projesini hayata geçirdik. İçerdiği anlam itibariyle bizler için çok değerli bir yere sahiptir. Her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz. Bu proje sayesinde şehit yakınlarımıza ve gazilerimize gösterilen vefanın örnek olmasını ve yaygınlaşmasını diliyorum. “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarımıza destek vererek, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, aydınlık yarınlara hep birlikte ulaşacağız” dedi.

haberaltieylul.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu