Yaşam

Hastaneye kaldırılan Madonna’dan dans videosu: Hareket edebildiğim için şanslıyım

Haziran ayının son haftasında ciddi bir bakteriyel enfeksiyona yakalandıktan sonra entübe edilen müzisyen Madonna, dans ettiği anları sosyal medyadan paylaştı. Müzisyen sağlık durumu hakkında da bilgi verdi.

Madonna, “Vücudumu hareket ettirebilmek ve biraz dans edebilmek beni dünyanın en şanslı yıldızı gibi hissettiriyor” dedi. Müzisyen, “Tüm hayranlarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ederim. Siz de benim şanslı yıldızlarım olmalısınız! Ve ilk albümümün 40. yıl dönümü kutlu olsun!” diye devam etti.

Ne oldu?

Madonna, 15 Temmuz’da Kanada’nın Vancouver kentinde başlaması planlanan ve 35 şehri kapsayan dünya turnesi için hazırlanırken New York’taki otel odasında hastaneye kaldırıldı.

Ciddi bir bakteriyel enfeksiyon nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören Madonna’nın menajeri Guy Oseary yaptığı açıklamada, “24 Haziran Cumartesi günü Madonna, yoğun bakımda birkaç gün geçirmesine neden olan ciddi bir bakteriyel enfeksiyona yakalandı. Sağlığı iyi durumda. iyileşiyor ama hala tıbbi bakım altında. Tam olarak iyileşiyor. bekleniyor”.

haberkorgan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu