Haber

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu yerel seçim hazırlıkları için toplantı yaptı

KARİM UĞUR

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile birlikte genel seçim sonuçlarını değerlendirmek ve yerel seçimlere hazırlanmak için İzmir milletvekilleri ile toplantı yaptı. Aslanoğlu, “Yerel seçimlerde otuz ilçe ve büyükşehir belediyesini kazanmak için çalışmalarımızı hep birlikte planlıyoruz” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın’ın bugün İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve ilçe belediye başkanları ile görüşmesinin ardından CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve Soyer, milletvekilleri ile bir araya geldi.

Yaklaşık 2 saat süren görüşmenin ardından konuşan CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, “Bugün sabah belediye başkanlarımızla değerlendirme toplantısı yaptık. Ardından genel başkan yardımcımız sizlere açıklama yaptı. Şimdi sizlerle birlikte. Milletvekillerimiz, önümüzdeki yerel seçimler için çalışmalarımızı planlıyoruz ve bir önceki genel seçim sonuçlarını değerlendiriyoruz” “Çıkmaz bir noktaya geldik. Yol haritamızı hep birlikte yavaş yavaş belirliyoruz. Hep birlikte çalışarak yerel seçimlerde 30 ilçe ve büyükşehir belediyesi alacağız diye çalışmalarımızı hep birlikte planlıyoruz” dedi.

Aslanoğlu, kongre süreciyle ilgili şu ifadeleri kullandı: “Kongre sürecini her zamanki gibi ele alıyoruz. Kongre süreçlerini sağlıklı bir şekilde tamamlamak ve kongre sürecine kadar İzmir’in birlik beraberlik içinde gitmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu