Teknoloji

MediaMarkt ‘W-in’ İşe Alım Programını Başlattı

İş hayatında kadının gücüne inanan Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi MediaMarkt, teknoloji perakendeciliğinde kadın istihdamını artırmak için özel işe alım programı ‘W-in’i duyurdu.

Geniş ürün yelpazesi ile teknoloji tutkunlarına konforlu alışveriş keyfi sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, teknoloji perakende sektöründeki liderliğini sadece ürün ve hizmet kalitesiyle değil, aynı zamanda teknoloji perakendeciliği sektöründe de kanıtlamaya devam ediyor. sosyal sorumluluk projeleri ile Teknoloji alanında kadınların temsilini artırmak amacıyla ‘W-in’ işe alım programını başlatan MediaMarkt, Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarında görevlendirilmek üzere kadın çalışma arkadaşları aradığını duyurdu.

MediaMarkt’ın yarının hikayesini yeniden yazacak kadın personel aradığı ‘W-in’ işe alım programında kasiyer, satış danışmanı, personel başkanı ve müşteri hizmetleri danışmanı pozisyonlarına yapılan başvurular ödüllendirilecek.

W-in işe alım programına başvurular 5 Eylül’e kadar MediaMarkt’ın kurumsal LinkedIn sayfasındaki duyuru üzerinden yapılabilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu