Haber
Kırklareli’de dereye elektrik vererek balık avlarken 2 kişi suçüstü yakalandı
![](https://hayraboluhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/kirklarelide-dereye-elektrik-vererek-balik-avlarken-2-kisi-sucustu-yakalandi-yqm37c92.webp)
Kırklareli’nde dereye elektrik vererek balık tutan iki kişi suçüstü yakalandı.
Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı’nın Demirköy ilçesine bağlı Balaban köyünde yaptığı denetimde, dereye elektrik akımı vererek balık tutan 2 kişi suçüstü yakalandı. Şahıslar üzerinde ve alanda yapılan aramada; 1 adet batarya, 1 adet balık ağı sistemi ve 7 adet ölü alabalık ele geçirildi.
Ele geçirilen ekipmanlar Demirköy İlçe Tarım Müdürlüğü’ne teslim edildi. Olayla ilgili olarak İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından şahıslara idari para cezası uygulandı. – KIRKLARELİ
kadinhaniajans.xyz