İş

Keçiören Belediyesi Kariyer Ofisi, özel bir market zincirinde istihdam edilmek üzere 50 kişi ile görüştü.

Keçiören Belediyesi’nin istihdam merkezi olan Meslek Bürosu, özel bir market zincirinde istihdam edilmek üzere 50 kişiyle görüştü.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Keçiören Belediyesi yetkilileri ve patronları tarafından gerçekleştirilen mülakat sonucunda işçi adayları yeni işleriyle buluşacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Meslek Bürosu’nun iş bulmada önemli bir köprü görevi gördüğünü belirterek, şunları söyledi:

“İşverenlerimizi ve iş arayanları buluşturduğumuz Kariyer Ofisimizde 2.500’den fazla vatandaşımıza istihdam sağladık. Depremzede vatandaşlarımızın iş bulması için değerli çalışmalar yaptık. Meslek Ofisimiz sadece iş bulmakla kalmıyor, ancak aynı zamanda çalışmak isteyen vatandaşlarımız için de kariyer planları yapıyoruz.”İşe yeni başlayan çalışanların çalışma hayatlarında devamlılıklarını sağlayacak bir alt yapı oluşturuyoruz. Görüşmemiz sonucunda göreve başlayacak olan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Patronlarımıza teşekkür etmek istiyorum.”

haber-ayancik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu