Haber

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, muhtarlarla bir araya geldi

Sık sık vatandaşlarla görüşmeye gelen ve istişarelerde bulunan Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Karesi Kaymakamı Metin Arslanbaş’ın da hazır bulunduğu toplantıda Karesi Mahallesi ele alındı.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, toplumun farklı kesimleriyle buluşmaya devam ediyor. Başkan Orkan, Karesi Kaymakamı Metin Arslanbaş’ın katılımıyla mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Karesi Millet Bahçesi’ndeki Logo Cafe’de düzenlenen toplantıda muhtarlar Lider Orkan ile bir araya geldi. Toplantıya Kaymakam Arslanbaş’ın yanı sıra belediye başkan yardımcıları ve belediyede görev yapan yöneticiler katıldı.

Muhtarların istek ve önerilerini dinleyen Önder Orkan, toplantıda fikir alışverişinde bulundu. Yerel ve ulusal konuların da ele alındığı toplantıda Orkan, belediyenin çalışmaları hakkında da muhtarlara bilgi verdi. Muhtarların belediye ile mahalleli arasında bir köprü görevi gördüğünü belirten Orkan, davete katılan muhtarlara teşekkür ederek, “Kaymakam Sayın Metin Arslanbaş ile kırsal mahallelerimizin değerli muhtarları ile bir araya geldik. mahallelerimizin ihtiyaçlarını konuştuğumuz, ihtiyaç ve taleplerini dinlediğimiz verimli bir toplantı.Şimdiye kadar çok faydalı oldu.Çalışmalara imza attığımız Muhtarlarımıza bu güzel toplantı için teşekkür ediyorum. ” – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu