Haber

İYİ Parti’de beklenmedik görüşme… Akşener yeni teklifini İmamoğlu ve Yavaş’a iletti

ANKARA (İGFA) – İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in önceki gün düzenlediği basın toplantısında; Cumhurbaşkanlığı adaylığı için işaret ettiği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 5’li masa toplantısından bir saat önce UYGUN Parti Genel Merkez ek binasında beklenmedik bir görüşme yaptı.

KILIÇDAROĞLU’NUN BİLGİSİYLE GELİYORUZ

Millet İttifakı belediye başkanları olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bilgisi ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret ettiklerini söyledi.

Kısa bir ziyaretin ardından bina önünde açıklama yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, halkın yeniden bir araya gelmesini temenni ettiğini belirterek, bu durumu kendilerine ilettiklerini söyledi. Genel Önder Akşener.

ZORLU: AKŞENER’İN MASAYA KATILMASI BEKLENİYOR

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Güçlü, “Milletin Sesi ve Millet İradesi olmanın sorumluluğunu en başından beri işiten ve milletimizin sesi olduğunu düşündüğümüz ve heyecanlandıran Millet İttifakı’na teklifini oluşturdu” dedi. Yeni bir teklifle. Ziyaretlerinde her iki belediye başkanı da yetkileri artırılan cumhurbaşkanlığı yardımcılığını kabul etmelerini teklif etti, gündeme getirdi” dedi. saat 15.00’te yapılacak toplantıya katılmak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu