Teknoloji

İşte iOS 18 ile gelecek duvar kağıtları: Hemen indirin, kullanın!

Apple, kısa bir süre önce sona eren WWDC 2024 etkinliğinde iOS 18’i tanıttı. Yeni güncelleme, iPhone’lar için pek çok yeni özellik ve yükseltme getiriyor. Ana ekran uygulaması, iOS 18’le beraber müzik için ayrılmış alana sahip güncellenmiş Kontrol Merkezi, Ev Kontrolleri, iyileştirilmiş Fotoğraflar uygulaması ve daha fazla seçenekle daha kişiselleştirilebilir hale geliyor.

İOS 18 güncellemesindeki birçok özelliğin yanı sıra Apple, desteklenen iPhone’lara ana ekranınızı süslemek için kullanabileceğiniz bir dizi yeni duvar kağıdı da ekledi. Ancak iOS 18 güncellemesi şu anda beta olarak yayınlandığından dolayı, kullanmak için potansiyel hatalar gibi bazı riskleri kabul etmeniz gerekiyor.

Neyse ki, iClarified sayesinde Apple’ın iOS 18 ile sunduğu yeni duvar kağıtlarına ulaşmak mümkün. Ayrıca, bu duvar kağıtlarına sahip olmak için iOS 18 beta sürümünü iPhone’unuza indirip yüklemenize gerek yok. Hatta yalnızca iOS kullanıcıları değil, ana ekranlarında iPhone duvar kağıdı olmasını isteyen Android kullanıcıları da bu duvar kağıtlarını indirebiliyor.

Apple’ın tanıttığı iOS 18 duvar kağıtlarının arasında pembe, sarı, masmavi ve mor olmak üzere dört yeni soyut duvar kağıdının açık ve koyu versiyonları bulunuyor. Eğer bu duvar kağıtlarını yüksek çözünürlükte indirmek istiyorsanız, paylaşılan Google Drive bağlantısını kullanabilirsiniz.

Duvar kağıtlarını indirdikten sonra, diğer görsellerde yaptığınız gibi bunları duvar kağıdınız olarak ayarlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu