Haber

İddia edilen suikast sonrası Millet İttifakı’nda güvenlik maksimum seviyede! Çelik yelek detayıyla herkes dikkat çekti

Gazeteci Merdan Yanardağ’ın Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na suikast düzenlediği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Kılıçdaroğlu’na suikast düzenlemek isteyen bir grubun Gürcistan’dan Türkiye’ye girdiğini iddia eden Yanardağ hakkında re’sen soruşturma başlatıldı.

KILIÇDAROĞLU ÇELİK YELEK GİYİN

İddiaların ardından Millet İttifakı’nda güvenlik önlemleri en üst düzeye çıkarıldı. Ankara mitingi öncesi Samsun’da vatandaşlara seslenen Kemal Kılıçdaroğlu’na miting boyunca sahnede uzun namlulu savunmacılar eşlik etti. Savunmacılar konuşma boyunca sahnede kalırken, Kılıçdaroğlu’nun çelik yelek giydiği görüldü.

İMAMOĞLU ÇELİK YELEKLE SAHNEYE KATILDI

Benzer görüntüler Samsun’dan sonra Millet İttifakı’nın Ankara mitinginde de kaydedildi. Erzurum’da geçtiğimiz günlerde taşlı saldırıya uğrayan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da çelik yelekle sahneye çıktığı görüldü.

“Beni korkutacak mısın?”

Öte yandan suikast tartışmalarının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Kemal Kılıçdaroğlu, “Ve artık son adıma geldik; silahlar ve suikast tehditleri. Akıllarında son ikazları yapıyorlar. Bunlar cahil, namussuz, ahmak, ahmak, çakal! Önünüzde diz çökmektense ayakta ölmeyi tercih ederim! Hesabını vereceksiniz. 85 milyonun her kuruşunu toplayacaksınız. Size vasiyetimdir.”

basaksehirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu