Teknoloji

Her şeyi baştan aşağı değiştiren Twitter’ın (X) artık Tinder olma yolunda ilerlediğini öğrenen insanlar güldü.

Geçtiğimiz günlerde Twitter’a (X) flört özelliğinin ekleneceğini açıklayan Elon Musk, son röportajında ​​yeni flört özelliğiyle kullanıcılara eşleşme fırsatı sunulacağını açıklamıştı. Bakalım bu haberi duyan sosyal medya kullanıcıları nasıl tepki verdi!

Birçoğumuz Twitter’ın böyle olduğunu bile kabul edemiyoruz.

Belki duymuşsunuzdur veya karşılaşmışsınızdır. Elon Musk daha önce kullanıcılarına yeni bir flört özelliği sunmaya hazırlandığını belirtmişti. Uzun bir test sürecinin ardından hayata geçirilecek özellik eklendiğinde flört odası gibi yeni detayların da ekleneceğini söyledi.

Geçtiğimiz saatlerde Musk’un geçtiğimiz günlerde yapılan bir şirket toplantısında henüz tarih vermese de kullanıcılara flört özelliğiyle eşleşme fırsatı sunacağını doğruladığı öğrenildi.

Sosyal medyada hızla yayılan yeni eşleştirme özelliği, sosyal medya kullanıcılarının “Bu nedir, Twitter bu sefer Tinder olmaya mı karar verdi?” sorusunu sormasına neden oldu. söylememi sağladı. Bazılarına saçma görünse de bazılarının Musk’a ‘geliştirici’ özellikler önermesine neden oldu. ?

1. Bakalım kim ne söylemiş!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. ?

18. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

haberayvalik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu