Haber

Fenerbahçe Spor Kulübü, Lacivert İşadamları Derneği’ni kurdu

Fenerbahçe Spor Kulübün kongre üyeleri, kulübün değerlerini ve kültürünü gelecek nesillere aktarmak amacıyla 19 Temmuz Dünya Fenerbahçe Günü’nde Lacivert İşçiler Derneği’ni kurduklarını duyurdu. Dernek yönetim kurulu, Fenerbahçe ruhunu çocuklara aktarmayı ve kulübün gelişimine katkı sağlamayı misyon edindiklerini açıkladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Lacivertliler Derneği Başkanı Tanku Bulduk, “Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bir üyesi olarak bu değerli günde kuruluşumuzu duyurmak istedik. Biz düşünemeyeceğimize karar vermiş bir arkadaş grubuyuz. Bu nedenle benimsediğimiz bu değerleri gelecek nesillere aktarmak için sorumluluk almaya karar verdik. Kulübümüzün yıkılmaz mirasını çocuklarımıza aktarmak ve bunun yanında bu serüvenimizde Fenerbahçe’ye fayda sağlayacağına inandığımız her durum veya olayın gururunu yaşıyoruz. geleceğimizi halkla paylaşmaktır” dedi.

“AMACIMIZ ÇOCUKLARIMIZA FENERBAHÇE RUHUNU YAŞATMAK”

Geriye doğru hareket etmenin ilerlemenin önünde bir engel olduğuna inandıklarını belirten Bulduk, “Dernek olarak tek amacımız Fenerbahçe ruhunu çocuklarımıza aktarmak. Kulübün geçmiş, şimdiki ve gelecekteki yönetimlerinin Fenerbahçe için her türlü fedakarlığı yaptıklarına inanıyoruz ve yapacaklarının da bilincindeyiz. Bu durumun aslında çok zor bir iş olduğunu da biliyoruz. Bu nedenle geçmişte veya bugün Fenerbahçe’yi yöneten ve kulübe yön veren tüm özel kişilere şükranlarımızı sunuyoruz. Mutlu Dünyalar Fenerbahçe” Herkese gün” dedi.

ipekyolu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu