Haber

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Romantik Milano Pozları Yabancı Hayranlarını Bile Şok Etti

Türkiye’nin en beğenilen oyuncularından Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, baş başa romantik bir tatil için yurt dışına uçtu. Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkat çeken ünlü çiftin romantik pozları beğeni topladı. Özellikle yabancı hayranları yorumlardan etkilendi!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in aşk ilişkisi 2013 yılında yayınlanan Çalıkuşu dizisinin setinde başladı.

Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserlerinden biri olan Çalıkuşu’nun ikinci kez televizyona uyarlandığı yapımda başrolleri Fahriye Evcen ve Burak Özçivit paylaştı. İkilinin aşkı o sıralarda sette başlamıştı.

İlişkileri uzun süre devam eden çift, 2017 yılında evlenme kararı aldı ve Sait Halim Paşa Yalısı’nda evlendi.

Hatta hatırlarsanız o dönemde Fahriye Evcen’in gelinliği ve Burak Özçivit’in damatlık kıyafeti sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alıyordu. Fahriye Evcen, düğününde üç farklı gelinlik giymeyi tercih etti.

Daha sonra aileyi genişletmeye karar veren çift, 2019’da ilk çocukları Karan’ı, 2023’te ise Kerem’i dünyaya getirdi.

Artık küçük bir çocuk olan Karan’ın fotoğraflarını sık sık görsek de Evcen ve Özçivit, küçük Kerem’in yüzünü sosyal medyada göstermemeyi tercih ediyor. Kerem Özçivit’i en çok yüzündeki emojilerle görüyoruz.

Bildiğiniz gibi sosyal medyada birlikte yaptıkları paylaşımlar da beğeni topluyor.

Fahriye Evcen’in 13,7 milyon takipçisi, Burak Özçivit’in ise 24,8 milyon takipçisi var. Çiftin yurtdışındaki hayran kitlesi oldukça geniş. Özellikle rol aldıkları tarihi dizilerle son yıllarda daha da geniş bir izleyici kitlesine ulaştılar.

Fahriye Evcen de bu yüzden geçtiğimiz ekim ayında küçük bir linç olayına bile maruz kalmıştı.

Oğlu Karan’ın Cadılar Bayramı etkinliği için kurulan konsept alanı önünde fotoğraf çekip sosyal medyaya yükleyen Evcen’e hem Türk hem de yabancı takipçiler tepki gösterdi.

Ne yaparlarsa yapsınlar ortalığı kasıp kavuran çift, en son özel tatil yaptıkları İtalya’nın Milano kentine giderken görüntülendi. Birlikte verdikleri pozlar görenleri büyüledi.

Burak Özçivit’in iş için Milano’ya gittiği, Fahriye Evcen’in ise eşini yalnız bırakmadığı söylendi.

Paylaşımlar arasında en dikkat çekici pozlar Fahriye Evcen’le çekilen fotoğraflar oldu.

??

??

??

??

‘Benim ülkemde ! Umarım sen ve karınız Milan’ı seversiniz ❤️’

‘Uzun bir kariyerin ardından nihayet Türk dizi sektörünün #Altın çiftini bir arada gördüm, Maşallah, merhaba, ikiniz de nasılsınız, sizi ve gülüşünüzü görmek çok güzel?????’

??

‘Birbirleri için yaratılmışlar ??? Çok güzel bir aşk, Özçivit Bey bunu güzel eşine her zaman kanıtlıyor, her ne kadar birçok takıntılı hayran aksini söylese de…. İşte bu güzelin gerçek ve hakiki aşkının kanıtı. çift!! ‘

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu