Haber

CHP Ortaca yönetimine taze kan

ata sevgisi

MUĞLA (İGFA) – Muğla’da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe kongreleri dün (11 Ağustos 2023) yapılan Ortaca İlçe Kongresi ile devam etti. Kongrede eski milletvekilleri Ali Arslan, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir, Fevzi Topuz ve Akın Üstündağ, eski milletvekilleri Mürsel Alban, Burak Erbay, Suat Özcan ve Süleyman Girgin, mevcut milletvekilleri Cumhur Uzun, Gizem Özcan, Süreyya Öneş Derici ve CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin ErolKonuk olarak yaklaşan yerel seçimler öncesi birlik beyannamesi verdiler.
CHP Ortaca İlçe Başkanı Cihan Tezcan’ın daha önce yaptığı açıklamaya göre; Yaklaşan yerel seçimlerde Belediye Başkan Adayı olmak istediği için aday olmadığı kongrede Özcan Özsoy ve Ömür Yolcu’nun listeleri yarıştı.171 delegenin katıldığı oylamada 1 oy geçersiz, CHP Ortaca’nın yeni İlçe Başkanlığına 127 oy alan Özcan Özsoy, rakibi Ömür Yolcu ise 43 oy aldı.
Özcan Özsoy başkanlığındaseçilmiş CHP Ortaca İlçe Yönetim Kurulu; Murat Acar, Münevver Altın, Özgür Ortan, Umut Aslan, İsmail Çetintürk, Gülsüm Dursun, Dilek Göksu, Aysu Hoş, Ferhan Kundakçı, Elif Tekin, Burcu Varan, Ali Yağız, Ahmet Yalçın ve Halil Yıldırımdan oluşmuştur.
CHP Muğla İlçe Kongreleri; 12 Ağustos Seydikemer, 15 Ağustos Milas, 16 Ağustos Yatağan ve Dalaman, 17 Ağustos Menteşe, 18 Ağustos Ula, 20 Ağustos Bodrum, 21 Ağustos Köyceğiz, 25 Ağustos Kavaklıdere, 26 Ağustos Marmaris ve 1 Eylül Datçaile tamamlanacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu