Haber

CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, Gaziantep’teki parti binasının açılışında konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “Türkiye’nin tüm renklerini ve kesimlerini kucaklamaya hazırız. Kimse bizden ayrımcılık, kutuplaşma beklemesin.” söz konusu.

CHP Gaziantep İl Başkanlığı binasının açılış töreninde konuşan Salıcı, amaçlarının Türkiye’yi ortak akılla yönetmek olduğunu söyledi.

Seçim sürecine az bir süre kaldığını belirten Salıcı, şöyle devam etti:

“6’lı masanın belirleyeceği kişiyi Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı yapmak ve Meclis’te çoğunluğu elde ederek Türkiye’nin şer tarihini değiştirmek bizim görevimizdir. Bu çabayı hep birlikte göstereceğiz. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Önderliğimiz Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde bu gayreti tamamlamaya hazırız.”

Sadece partileri için değil, Türkiye ve Türkiye’nin geleceği için mücadele ettiklerini belirten Salıcı, şunları kaydetti:

“Türkiye’nin her rengini, her kesimini kucaklamaya hazırız. Kimse bizden ayrımcılık, kutuplaşma beklemesin. Bizden toplumun bir kesimini hor görecek, bir kesimini zorbalığa sürükleyecek şeyler beklemesin. Bizler 72 milleti yandaş gören insanlarız. Bizde böyle bir dünya görüşü var. Bizim yapacağımız işler de bu dünya görüşünün ürünü olacak” dedi.

CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar da yeni binanın hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından parti binasının açılışı yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu