Haber

Çayırova Belediyesi Basketbol Takımı rakibine kapılarını açtı

Çayırova Belediyesi Basketbol Takımı, geçirdiği sarsıntı nedeniyle Türkiye Basketbol 2. Ligi C Grubu’ndan çekilme aşamasına gelen Doğa Koleji Gaziantep Basketbol’a dönem sonuna kadar sahasını açtı.

Doğa Koleji Gaziantep Basketbol, ​​deprem felaketinin ardından Türkiye Basketbol 2. Ligi C Grubu’nda mücadele ediyor. Spor Kulüp ligden çekilme aşamasına geldi. Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü yetkilileri, Doğa Koleji Gaziantep Basketbol Spor Kulübü ile iletişime geçerek sezona Çayırova’da devam etmeleri için davette bulundu. Davet üzerine Çayırova’ya gelen oyuncu, maçlarını yıl sonuna kadar burada sürdürecek. Gaziantep ekibinin ulaşım ve diğer imkanları da sağlanacak.

“Bizi spora geri getirdiler”

Doğa Koleji Gaziantep Basketbol Kaptanı Baran Erisik, “Burada olmak bizim için gerçekten çok önemli, bizim için çok duygu içeriyor. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye bizi burada hissettirdiği için teşekkür ediyoruz. Eksik bir şey yok.” Çok mutlu bir şekilde ilerliyoruz. Bizi spora geri getirdiler” dedi.

“Tesislerini bize açtıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz”

Çayırova’da çalışmalarına başlayan Doğa Koleji Gaziantep Basketbol Takımı Başantrenörü Ali Yıldırım, “Öncelikle Çayırova Belediyesi’ne tesislerini bize açanlara teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanımız Bünyamin Çiftçi’ye ve Başkanımıza teşekkür ediyorum. Diğer çalışma arkadaşlarıma da bu zorlu süreçte desteklerini bekliyorum” dedi. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu