Haber

Bartın Belediyesi, Kent Merkezinde Üstyapı Yenileme Çalışmalarına Başladı

Bartın Belediyesi tarafından şehir merkezinde yaklaşık 10 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilecek üst yapı yenileme çalışmaları başladı.

Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, gazetecilere belediye olarak daha iyi ulaşım sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Kent merkezinde vatandaşların yoğun olarak kullandığı bozuk yolları yeniden düzenlediklerini belirten Fırıncıoğlu, “Ekiplerimiz şu anda Kemerköprü Mahallesi 155’inci Cadde ve Şadırvan Caddesi’nde söküm çalışması yapıyor. Bu çalışmanın ardından aracı yeniden düzenleyeceğiz. Bölgedeki yol sıcak asfalt ile en güzel şekilde.Su Terazisi Caddesi, Aşağı Cami Caddesi, Karakaş Caddesi, Mahmut Akçan Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Yukarı Çarşı Caddesi, Hamam Caddesi ve Asma Caddesi’nde çalışmalarımızı yapacağız.” söz konusu.

??????Çalışmaların yaklaşık 10 bin metrekarelik bir alanda yürütüleceğini belirten Fırıncoğlu, “Trafiğin yoğun olduğu bu bölgelerde herhangi bir mağduriyete yol açmadan çalışmalarımızı bir an önce tamamlamak istiyoruz. yoğun, çalışma saatlerine bakılmaksızın çalışarak.” ifadesini kullandı.??????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu